Wiadomości

Co musisz wiedzieć o prowadzeniu sklepu internetowego?

Sklep internetowy to nowoczesna forma sprzedaży, która stawia przed sprzedawcą nie tylko spore wyzwania, ale także ogromne możliwości. Jeśli jesteś na początku swojej drogi z biznesem online lub dopiero zastanawiasz się, czy taki rozpocząć – przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad. Dowiesz się, jak założyć e-sklep i jakie korzyści płyną z jego funkcjonowania. (więcej…)
Wiadomości

Handel elektroniczny – jak zacząć?

Dostępność globalnej sieci ułatwia i pozwala na działanie przedsiębiorstw różnej wielkości, wprowadzając ich działalność na zupełnie nowy poziom pracy z klientem. Handel elektroniczny stał się w pełni konkurencyjny dla sprzedaży stacjonarnej zarówno z perspektywy klienta, jak i przedsiębiorcy. Rozpoczęcie sprzedaży internetowej to całkiem prosty proces, który może okazać się problematyczny dopiero jakiś czas od startu, kiedy działalność trzeba utrzymać na rynku przy stosunkowo stabilnych przychodach, ciągłym rozwoju i poszerzającej się bazie klientów. (więcej…)
Wiadomości

Jak zadbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy?

W czasie pandemii koronawirusa wielu z nas zaczęło pracować zdalnie, czyli na tzw. home office. Ku uciesze niektórych, a smutku innych, zaczynamy powoli wracać do pracy stacjonarnej. Nieważne, czy pracujemy spod ciepłego koca w salonie, czy z klimatyzowanego biura w wieżowcu, ważne jest nasze bezpieczeństwo w internecie i w realnym życiu. (więcej…)
Wiadomości

Handel detaliczny – krótka definicja

Wszyscy ludzie prawie każdego dnia robią zakupy w różnych miejscach. Używają do tego przykładowo sklepów internetowych, aplikacji, czy też wykonują je tradycyjnie w sklepie. Wszystkie transakcje, których dokonywane są w ten sposób, nazywa się handlem detalicznym. (więcej…)
Wiadomości

Laboratoryjne badania skał – o czym mowa?

Analiza właściwości skał nie jest prostym zadaniem. Żeby poznać ich parametry, a także ocenić zachowania w różnych warunkach, konieczne jest wykonanie specjalistycznych badań laboratoryjnych. Na czym polegają w praktyce i kiedy warto skorzystać z ich wsparcia? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w artykule. (więcej…)
Wiadomości

Notariusz – jak wybrać najlepszego?

Zapotrzebowanie na usługi notariuszy jest ogromne. Generują je nie tylko osoby nabywające nieruchomości, ale również wszyscy Ci, którzy potrzebują notarialnego poświadczenia przygotowanych dokumentów. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze kancelarii notarialnej?  (więcej…)
Wiadomości

Dlaczego warto wybrać się na wakacje last minute?

Wakacje last minute to propozycje wyjazdów w bardzo krótkim czasie od momentu zamieszczenia oferty. Ich ceny często są zdecydowanie niższe niż standardowe, dlatego jest to świetna okazja, aby zwiedzić praktycznie każdy zakątek świata. Tego typu oferty są idealną propozycją dla osób, które wykonują wolne zawody, a także tych, którzy lubią spontaniczne wyjazdy i nie planują wakacji z wyprzedzeniem. Dlaczego warto wybrać taki rodzaj podróży? Podpowiadamy. (więcej…)