dzien mezczyzn
Wiadomości

Dzień Mężczyzn – pomysły na prezent

Marzec, choć najczęściej kojarzony ze świętem kobiet, jest miesiącem, w którym należy pamiętać również o panach – w końcu 10 marca obchodzą oni swoje święto. Z tej okazji warto obdarować ich wyjątkowymi upominkami. Co wybrać, aby prezent okazał się trafiony? Marka Victorinox przedstawia sprawdzone pomysły na udane podarunki na Dzień Mężczyzn.

Mąż, partner, brat, tata, przyjaciel… W życiu większości z nas jest jakiś wyjątkowy mężczyzna, zasługujący na prezent. Kolejna para skarpetek, kolorowy krawat czy ramka ze zdjęciem… to już było. Zastanówmy się nad podarunkiem bardziej funkcjonalnym i praktycznym w codziennym zastosowaniu. Mężczyźni lubią gadżety, które nie tylko ładnie wyglądają, ale także te, które podkreślają ich siłę, odwagę i zaradność.

Prezentujemy pomysły na prezenty, które sprawdzą się w przypadku każdego pana.

Scyzoryk Huntsman od Victorinox

Ten scyzoryk stanowi kontynuację legendarnych Szwajcarskich Noży Oficerskich. Wyposażony w 15 narzędzi, m.in. duże ostrze, małe ostrze, śrubokręt 3 mm, śrubokręt 6 mm czy nożyczki. Model Huntsman sprawdzi się zarówno w trakcie plenerowej przygody, jak również w domowych warunkach.

Scyzoryk Alpineer od Victorinox

Idealny towarzysz na wypady w góry. Dzięki jego wielofunkcyjności, możesz polegać na nim w każdej sytuacji. Jest niezwykle lekki, posiada łatwy w obsłudze mechanizm blokowania oraz ostrze z prostą krawędzią. Jego narzędzia to: duże ostrze, korkociąg, kółko do kluczy, wykałaczka i pęseta, czyli podstawowy zestaw do górskich podróży.

Swiss Card Classic od Victorinox

Te narzędzie stanowi funkcjonalny dodatek, który z łatwością zmieści się do męskiego portfela. W niewielkiej obudowie zmieszczono 9 narzędzi, w tym m.in.: śrubokręt 2,5 mm, długopis z wkładem napełnianym pod ciśnieniem, linijka czy nożyczki. Wszystko razem tworzy zestaw, z którym ciężko się rozstać.

Męska kosmetyczka Overnight Essentials Kit

Akcesorium w kompaktowym rozmiarze, z przemyślanym układem kieszeni z siateczki. Wyposażone w łatwą do mycia, antybakteryjną wyściółkę. Natomiast pojedynczy, solidny zamek zapewni szybki dostęp do zawartości kosmetyczki.

Author Image
redakcja serwisu

Dodaj komentarz