Uroda

Kompletny przewodnik po liftingu rzęs: od podstaw do zaawansowanych technik

Lifting rzęs to popularny zabieg kosmetyczny, który pozwala na uzyskanie efektu długich, podkręconych rzęs bez konieczności stosowania sztucznych przedłużeń czy codziennego używania zalotki. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu zabiegowi, omówimy różnice między liftingiem a laminacją rzęs, dowiemy się, jak wykonać lifting rzęs krok po kroku oraz jak dbać o rzęsy po zabiegu. Zapraszamy do lektury! (więcej…)
Uroda

Medycyna estetyczna — kiedy warto z niej skorzystać?

Medycyna estetyczna to szeroki zakres zabiegów, które mają na celu poprawić wygląd zewnętrzny pacjenta. Nie są to zabiegi lecznicze, ale raczej kosmetyczne, jednak w wielu przypadkach mogą przyczynić się do polepszenia zdrowia psychicznego pacjenta. Wielu specjalistów uważa, że medycyna estetyczna to rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie są zadowolone ze swojego wyglądu i cierpią z powodu kompleksów. Jednak przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z medycyny estetycznej, warto zastanowić się, czy jest to naprawdę potrzebne. (więcej…)
Uroda

Gdzie znajduje zastosowanie ręcznik celulozowy w rolce?

Ręczniki celulozowe w rolce to wysoce chłonne ręczniki wielokrotnego użytku, wykonane z naturalnej pulpy drzewnej. Mają wiele zastosowań, od wycierania rozlanych płynów po czyszczenie i osuszanie delikatnych powierzchni. Używa się ich również w kuchni do wycierania blatów i naczyń. Używanie ręczników celulozowych jest korzystne, ponieważ są one bardzo chłonne, trwałe i mogą być wielokrotnie stosowane. (więcej…)
Uroda

Jak znaleźć dobre zamienniki perfum męskich?

Wiele osób uwielbia zapachy od znanych marek, ale często ogranicza swoje zakupy ze względu na ich ceny. Alternatywą dla kultowych zapachów są ich zamienniki, czyli perfumy lane. Gdzie ich szukać i jak znaleźć produkt wysokiej jakości? Tego musi się dowiedzieć każdy mężczyzna! (więcej…)
Uroda

Bezpieczne opalanie – sprawdź, jak właściwie korzystać z kąpieli słonecznych

Bezpieczne korzystanie z kąpieli słonecznych w znacznym stopniu minimalizuje ryzyko wystąpienia poparzeń, reakcji alergicznych, udaru, jak również groźnych nowotworów. Jest wiele czynników, które mają istotny wpływ na taki obrót spraw, w tym między innymi to, że stawiamy na właściwe godziny opalania się. O czym jeszcze mowa? Co robić, aby promieniowanie UVA oraz UVB nie było dla nas aż tak groźne, jakby mogło się wydawać? Podpowiadamy. (więcej…)
Uroda

Możesz łatwo się pozbyć tego defektu cery

Cera, szczególnie cera tłusta, mówi się też o  niej skóra trądzikowa, może przysparzać wiele problemów natury estetycznej i zdrowotnej. Kosmetologia i medycyna estetyczna dysponują na szczęście wieloma sposobami poradzenia sobie z tymi problemami. (więcej…)
Uroda

5 powodów, dla których warto sięgać po serum

Sera pielęgnacyjne to prawdziwy hit, ale też stosunkowo młody produkt. Czy wiemy o nich wszystko? Nie do końca, bowiem wokół tych kosmetyków krąży wiele mitów. Tymczasem sera są dla każdej kobiety – to produkt nowoczesny, wielofunkcyjny i naprawdę skuteczny. Czym się wyróżniają, jak działają i dlaczego warto pamiętać o nich podczas codziennej pielęgnacji? Marka kosmetyków naturalnych Herbapol Polana zna odpowiedzi na te wszystkie pytania! (więcej…)
Uroda

Odkryj naturalne rytuały pielęgnacyjne z Super-Pharm

Z pewnością wiele osób słyszało już o sile rytuałów pielęgnacyjnych. Jednak nie wszyscy decydują się, aby rzeczywiście wprowadzić je do swojego codziennego życia. Niektórzy rezygnują z nich, myśląc, że to strata czasu, inni zwyczajnie nie wiedzą, jak się za nie zabrać. Dlatego odrzucamy wszelkie wymówki i podpowiadamy, jak zrobić pierwszy krok w stronę świadomej pielęgnacji. Pomogą nam w niej specjalnie wyselekcjonowane produkty z oferty Super-Pharm znajdujące się w specjalnie wydzielonej zielonej strefie. (więcej…)