pralka i suszarka do domu
Dom i Ogród

Smart duet: pralka i suszarka Samsung AI Control i smartfon

Zastanów się, co możesz zrobić, aby Twój dzień był idealny. Chciałbyś wstawać wcześnie rano i ćwiczyć jogę? Czytać więcej książek? A może szukasz sposobów na to, by więcej czasu spędzać z bliskimi? W zaoszczędzeniu czasu na przyjemności pomogą nowe technologie, dzięki którym zyskasz większą kontrolę nad obowiązkami domowymi. „Bądź smart” – połącz swoją pralkę i suszarkę ze smartfonem i zarządzaj urządzeniami z dowolnego miejsca.

Dom w stylu smart

Wstajesz rano, uruchamiasz na smartfonie aplikację SmartThings i… włączasz pralkę nie wstając z łóżka. Potem idziesz do kuchni, popijasz kawę, cieszysz się czasem z bliskimi i zanim się obejrzysz, dostajesz powiadomienie, że Twoje pranie jest już gotowe. Brzmi jak poranek idealny, w którym nie brakuje czasu na to, co najważniejsze i na to co konieczne, czyli obowiązki domowe. Tak wygląda codzienność w stylu smart. Urządzeniami AGD Samsung można sterować z poziomu aplikacji i planować ich pracę z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie. Dzięki temu zyskujesz większą kontrolę nad obowiązkami domowymi i możesz cieszyć się komfortem łatwego planowania codziennych zadań.

Doskonale połączone

Najnowsze pralki i suszarki Samsung AI Control łączą się nie tylko ze smartfonem, ale także dzięki modułowi Wi-Fi, są połączone ze sobą. Innowacyjny panel AI Control sprawia, że pralka na podstawie wybranego programu prania sugeruje odpowiedni program suszenia, dopasowany do rodzaju tkanin. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownikowi pozostaje jedynie przełożenie ubrań z jednego urządzenia do drugiego. Zaletą panelu AI Control w nowych pralkach i suszarkach Samsung jest również to, że zapamiętuje preferencje użytkownika i dobiera dopasowane do Ciebie parametry prania oraz suszenia, aby ułatwić codzienną obsługę urządzeń.

Maksimum korzyści – skorzystaj z wyjątkowej promocji

Jeżeli chcesz się przekonać, co tak naprawdę oznacza zarządzanie obowiązkami w stylu smart, skorzystaj z promocji Samsung. Teraz przy zakupie wybranego zestawu złożonego z pralki i suszarki Samsung AI Control odbierzesz wyjątkowy prezent – smartfon Galaxy S20 FE lub Galaxy A51*.

Aby wziąć udział w promocji należy kupić zestaw urządzeń objętych promocją, zostawić opinię na temat urządzeń na www.samsung.pl, stronie sklepu, w którym zestaw został kupiony lub na stronie porównywarki cenowej z hasztagiem #zestawdobrzepołaczony i zarejestrować w ciągu 14 dni od dokonania transakcji. Promocja trwa do 28.02.2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Author Image
redakcja serwisu

Dodaj komentarz