system rezerwacji
Biznes i finanse

zarezerwuj.pl – nowy system rezerwacji dla każdej branży od InsERT

Obsługa rejestracji, wyszukiwanie wolnych terminów, kontakt z klientami i pracownikami – www.zarezerwuj.pl automatyzuje te i wiele innych procesów. W efekcie znacząco skraca czas niezbędny do dokonania rezerwacji i zwiększa satysfakcję klientów, co w prosty sposób może zwiększyć przychody z działalności. 

Z aplikacji korzystają już m.in. gabinety lekarskie, przychodnie oraz placówki świadczące inne usługi medyczne, branża transportowa, serwisy IT, restauracje czy salony fryzjerskie. Rozbudowana funkcjonalność zarezerwuj.pl została tak przygotowana, by uwzględniać specyficzne potrzeby firm z różnych branż oferujących rezerwację usług i zasobów – consultingu, szkoleń, nauczania indywidualnego, hoteli, pensjonatów, warsztatów samochodowych, wypożyczalni i wielu innych.

System może być także wykorzystywany w przestrzeni wewnątrzfirmowej, np. do rezerwacji sal konferencyjnych czy firmowych samochodów.

zarezerwuj.pl przeszedł proces integracji i certyfikacji z popularną platformą Zoom, dzięki czemu użytkownicy mogą umawiać wideospotkania bezpośrednio w aplikacji, a uczestnikom przesyłane są powiadomienia z odpowiednimi zaproszeniami i linkami. To pierwsze polskie rozwiązanie z tego sektora we współpracy z Zoomem.

Aplikację można testować przez miesiąc bezpłatnie.

Przejrzysty terminarz

Elastyczny i łatwy w obsłudze kalendarz pozwala błyskawicznie dodawać rezerwacje złożone na miejscu lub telefonicznie. Możliwa jest praca w widoku miesięcznym, tygodniowym lub dziennym.

Powiadomienia SMS

Specjalny mechanizm wysyłania SMS-ów pozwala automatycznie przesyłać potwierdzenia rezerwacji i przypomnienia o nadchodzących wizytach. Użytkownicy otrzymują na start pakiet bezpłatnych SMS-ów.

Formularz rezerwacji na stronie www

Klienci mogą dokonać rezerwacji m.in. używając widgetu zamieszczonego na firmowej stronie www. Wszystkie dokonane w ten sposób rezerwacje pojawiają się błyskawicznie w systemie. To wygodna metoda pozyskiwania klientów – bez rozmów telefonicznych czy wcześniejszej wizyty.

Raporty i dokumenty

zarezerwuj.pl umożliwia szybki dostęp do najważniejszych informacji biznesowych – jedno kliknięcie wystarczy do wywołania raportów o przychodowości i popularności usług oraz najważniejszych danych o klientach. Aplikacja pomaga także tworzyć cenniki i grafiki pracy.

Płatności online

Dzięki wbudowanym w system płatnościom online rezerwacje usług są także możliwe po opłaceniu zaliczki lub całej należnej kwoty.

Na stronie zarezerwuj.pl dostępne są tutoriale, czyli bezpłatne przewodniki online, które krok po kroku pokazują, jak rozpocząć pracę z aplikacją i obsługiwać rezerwacje w zależności od branży.

Author Image
redakcja serwisu

Dodaj komentarz