Dom i Ogród

Jak przygotować dom na jesień?

Dni stają się coraz krótsze, ranki chłodniejsze, a na niebie coraz częściej pojawiają się deszczowe chmury i choć udaje nam się jeszcze chwycić parę promieni słońca, coraz częściej myślimy o zbliżającej się jesieni. Jak przetrwać ten niewątpliwie trudny okres i jak przygotować dom na tę porę roku?

Przytulny azyl to nie wszystko pomyśl o jakości powietrza 

Przygotowanie domu do jesieni nie polega jedynie na jego odpowiedniej aranżacji, jesień to także rozpoczynający się sezon grzewczy, co oznacza również powracający co roku spory problem z uciążliwym, a przede wszystkim szkodliwym smogiem. Dlatego też przygotowując się na jesień warto przede wszystkim pomyśleć o zdrowiu, czyli odpowiednim dbaniu o czystość i jakość powietrza, które wdychamy. Biorąc pod uwagę szkodliwość smogu i jego łatwość przedostawania się do pomieszczeń w naszym domu, czy mieszkaniu, z pewnością warto zadbać o ten aspekt naszego życia. 

Oczyszczacze Vestfrost odetchnij pełna piersią nawet jesienią 

Tak jak już wspomniano w tym artykule okres jesienny wiąże się z sezonem grzewczym, który w naszym kraju wiąże się w dużej mierze z występowaniem smogu. Szkodliwość smogu jest udowodniona, jego długotrwałe wdychanie negatywnie wpływa na układ oddechowy, krwionośny a także koncentrację, ogólne samopoczucie, czy sen, w niektórych badaniach znajdziemy również tak dosadną informację, jak to, że wdychanie smogu może skracać długość życia. Przebywanie w zamkniętym pomieszczeniu nie stanowi gwarancji uniknięcia wdychania smogu, a także innych szkodliwych zanieczyszczeń, a jednak w pomieszczeniu wyeliminowanie zanieczyszczeń, jest dużo łatwiejsze niż podczas przebywania na dworze. Dobrej klasy oczyszczacz powietrza jak oczyszczacze Vestfrost będzie w stanie w sposób szybki, bezproblemowy i przede wszystkim skuteczny wyeliminować z powietrza wszystko to co szkodzi naszemu zdrowiu i samopoczuciu. 

Jak działa oczyszczacz powietrza Vestfrost?

Oczyszczacze duńskiego producenta w tym model oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH, wchłaniają powietrze w pomieszczeniu w którym został umieszczony, następnie w swoim wnętrzu zanieczyszczone powietrze przechodzi przez filtry, gdzie zachodzi proces filtracji, następnie czyste już pozbawione zanieczyszczeń powietrze zostaje z powrotem wtłoczone do pomieszczenia. Oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH został wyposażony w filtr wstępny, węglowy, HEPA, lampę UV-C LED oraz jonizator powietrza. Każdy oczyszczacz powietrza, który filtruje je wieloetapowo będzie niezwykle skuteczny, a jakość powietrza będzie wyczuwalnie lepsza. 

Dlaczego warto przygotowania do sezonu jesiennego zacząć od oczyszczacza powietrza?

Oczyszczacze powietrza, które tak jak oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH, filtrują je wykorzystując złożony proces z filtrem HEPA jako sercem urządzenia, zapewniają najlepszą, najszybszą i najskuteczniejszą ochronę przed zanieczyszczeniami w domu, mieszkaniu, czy nawet biurze. Długotrwałe wdychanie zanieczyszczeń, szczególnie w sezonie grzewczym grozi nie tylko pogorszonym samopoczuciem ale także problemami zdrowotnymi, dlatego szykowanie domu na jesień, warto zacząć od wyboru najlepszego oczyszczacza powietrza.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

 

Author Image
redakcja

Dodaj komentarz