okulary
Moda

Modne okulary przeciwsłoneczne 2022 – jakie wybrać?

Modne okulary przeciwsłoneczne 2022 są przede wszystkim skrojone na miarę potrzeb rysów naszej twarzy. Mamy się w nich prezentować dobrze, a więc na pewno nie można stawiać na modele będące kwestią przypadku. Projektanci proponują wiele, więc naprawdę jest w czym wybierać. Zanim jednak podejmiemy decyzję, warto jest poświęcić trochę czasu i postawić na okulary, które rzeczywiście podkreślą naszą urodę, a nie skutecznie odciągną od niej wzrok.

Modne okulary przeciwsłoneczne 2022 – postaw na kolorowe szkła

Włóż różowe okulary – słowa popularnej piosenki świetnie wpisują się w najnowsze trendy w okularach przeciwsłonecznych 2022. Róż, fiolet, błękit, a może odcień koloru żółtego? Jeśli chcemy wyglądać modnie, to możemy postawić z powodzeniem na każdy z tych kolorów – ma być po prostu wesoło. Z takimi okularami żadna stylizacja nie będzie nudna – nadadzą one charakteru każdej, nawet najbardziej banalnej.

Modne okulary przeciwsłoneczne – lustrzane szkła

Lustrzane szkła były na topie lata temu, ale teraz wracają do trendów ze zdwojoną siłą. Jeśli chcemy stworzyć z ich pomocą szaloną, pełną zabawy stylizację, to mamy ku temu bardzo dobrą okazję. Biorąc pod uwagę ich wielkość, to możemy sobie zaszaleć do woli. Nie jest ważne czy postawimy na małe czy na ogromne szkła – ważne, aby pasowały do nas i podkreślały naszą urodę. Cała reszta to już detale.

Modne okulary przeciwsłoneczne 2022 – geometryczne oprawki

Wśród modnych okularów 2022 znalazło się miejsce dla geometrycznych oprawek. Można śmiało powiedzieć, że w tej kwestii możemy szaleć do woli. Modne są zarówno koła, jak i kwadraty, ale jeśli znajdziemy oprawki w jakiś innych kształtach, to śmiało możemy sobie na nie pozwolić. Jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje i to na które się zdecydujemy zależy już tylko i wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji. Najważniejsze, aby po prostu czuć się w nich swobodnie i dopasować je odpowiednio do kształtu twarzy i stylu ubierania się.

Wybierając modne okulary 2022 – najważniejsze jest jednak to, aby czuć się w nich komfortowo. Nie może być tak, że stawiamy na modny model i będziemy się czuli skrępowani – to nie o to chodzi. Pamiętajmy o tym, że moda owszem, jest ważna, ale w żadnym wypadu nie powinniśmy za nią ślepo podążać. Najważniejsze jest to, aby owszem, iść z duchem czasu, śledzić trendy, ale dobierać je tak, aby pasowały do nas, odzwierciedlały naszą osobowość i żebyśmy mogli się z nimi identyfikować.

Author Image
redakcja serwisu

Dodaj komentarz